Georgia Bulldogs



Javier Acevedo
Canada Swimming
Events: 100, 200 BK
Medals:
Gunnar Bentz
USA Swimming
Events: 800 FR-R
Medals: Gold 800 FR-R
César Castro
Brazil Diving
Events: 3-meter springboard
Medals:
Jenny Dahlgren
Argentina Track & Field
Events: hammer
Medals:
Yijun "Tom" Feng
USA Table Tennis
Medals:
Hali Flickinger
USA Swimming
Events: 200 FL
Medals:
UGA Highlight Video
Tynia Gaither
Bahamas Track & Field
Events:
Medals:
Cejhae Greene
Antigua Track & Field
Events: sprints/relays
Medals:
Charles Grethen
Luxemborg Track & Field
Events: 800m
Medals:
Kibwe Johnson
USA Track & Field
Events: hammer
Medals:
Chase Kalisz
USA Swimming
Events: 400 IM
Medals: Silver 400 IM
UGA Highlight Video
Leontia Kallenou
Cyprus Track & Field
Events: high jump
Medals:
Matias Koski
Finland Swimming
Events: 200, 400, 800 FR
Medals:
Jay Litherland
USA Swimming
Events: 400 IM
Medals:
UGA Highlight Video
Brittany MacLean
Canada Swimming
Events: 200, 400, 800 FR-R
Medals: Bronze 800 FR-R
Melanie Margalis
USA Swimming
Events: 200 IM/800 FR-R
Medals: Gold 800 FR-R
Shaunae Miller
Bahamas Track & Field
Events: sprints/relays
Medals: Gold 400m
Keturah Orji
USA Track & Field
Events: triple jump
Medals:
Alexandra Oquendo
Puerto Rico Volleyball
Medals:
Brittany Rogers
Canada Gymnastics
Events: TBA
Medals:
UGA Highlight Video
Karl Saluri
Estonia Track & Field
Events: decathlon
Medals:
Allison Schmitt
USA Swimming (team captain)
Events: 400 FR-R/800 FR-R
Medals: Gold, 800 FR-R, Silver 400 FR-R
Olivia Smoliga
USA Swimming
Events: 100 BK
Medals: Gold 400 FR-R
UGA Highlight Video
Levern Spencer
St. Lucia Track & Field
Events: high jump
Medals:
Maicel Uibo
Estonia Track & Field
Events: decathlon
Medals:
Chantal Van Landeghem
Canada Swimming
Events: 500, 100 FR, 400 FR R
Medals: Bronze 400 FR-R
Bubba Watson
USA Golf
Events: TBA
Medals:
Amanda Weir
USA Swimming
Events: 400 FR-R
Medals: Silver 400 FR-R
Kendell Williams
USA Track & Field
Events: Heptathlon
Medals:
Coach Jack Bauerle
USA Swimming Assistant Coach
UGA Highlight Video
Coach Petros Kyprianou
Estonia Track & Field Assistant Coach
Dan Laak
Brazil Assistant Diving Coach
Michelle Gerlosky Schiffler
USA Paralympic sitting volleyball
Medals:
Lindsay Grogan
USA Paralympic swimming
Events: TBA
Medals:
Jarryd Wallace
USA Paralympic Track & Field
Events: sprints/relays
Medals:
 
 

View Full List of All-Time Bulldog Olympians

OLYMPIC PHOTOS

SCHEDULE OF EVENTS FOR GEORGIA ATHLETES
DayDateTime (ET)Athlete(s)EventVideoTV Coverage
Saturday6-Aug12:02 PMChase Kalisz (USA), Jay Litherland (USA)400m IM - HeatsNBC
Saturday6-Aug12:48 PMMatias Koski (Finland)400m Freestyle - HeatsNBC
Saturday6-Aug2:24 PMAllison Schmitt (USA), Amanda Weir (USA)4x100m Freestyle Relay - HeatsNBC
Saturday6-Aug9:03 PMChase Kalisz (USA), Jay Litherland (USA)400m IM - FinalNBC
Saturday6-Aug9:30 PMMatias Koski (Finland)400m Freestyle - FinalsNBC
Saturday6-Aug10:24 PMAllison Schmitt (USA), Amanda Weir (USA)4x100m Freestyle Relay - FinalNBC
Sunday7-Aug8:45 AMBrittany Rogers (Canada)Gymnastics QualificationNBC
Sunday7-Aug12:02 PMOlivia Smoliga (USA)100m Backstroke - HeatsNBC
Sunday7-Aug12:19 PMMatias Koski (Finland)200m Freestyle - HeatsNBC
Sunday7-Aug1:16 PMJavier Acevedo (Canada)100m Backstroke - HeatsNBC
Sunday7-Aug1:33 PMBrittany MacLean (Canada)400m Freestyle - HeatsNBC
Sunday7-Aug9:11 PMMatias Koski (Finland)200m Freestyle - SemisNBC
Sunday7-Aug10:01 PMBrittany MacLean (Canada)400m Freestyle - FinalsNBC
Sunday7-Aug10:12 PMJavier Acevedo (Canada)100m Backstroke - SemisNBC
Sunday7-Aug10:36 PMOlivia Smoliga (USA)100m Backstroke - SemisNBC
Monday8-Aug12:02 PMBrittany MacLean (Canada)200m Freestyle - HeatsNBC
Monday8-Aug12:56 PMMelanie Margalis (USA)200m IM - HeatsNBC
Monday8-Aug9:03 PMBrittany MacLean (Canada)200m Freestyle - SemisNBC
Monday8-Aug9:21 PMMatias Koski (Finland)200m Freestyle - FinalNBC
Monday8-Aug9:30 PMOlivia Smoliga (USA)100m Backstroke - FinalNBC
Monday8-Aug9:38 PMJavier Acevedo (Canada)100m Backstroke - FinalNBC
Monday8-Aug10:36 PMMelanie Margalis (USA)200m IM - SemisNBC
Tuesday9-Aug12:28 PMHali Flickinger (USA)200m Butterfly - HeatsNBC
Tuesday9-Aug12:28 PMHali Flickinger (USA)200m Butterfly - SemisNBC
Tuesday9-Aug1:17 PMGunnar Bentz4x200m Freestyle Relay - HeatsNBC
Tuesday9-Aug1:17 PMMatias Koski (Finland)4x200m Freestyle Relay - Heats
Tuesday9-Aug9:19 PMBrittany MacLean (Canada)200m Freestyle - FinalNBC
Tuesday9-Aug10:38 PMGunnar Bentz4x200m Freestyle Relay - FinalNBC
Tuesday9-Aug10:38 PMMatias Koski (Finland)4x200m Freestyle Relay - Final
Tuesday9-Aug10:29 IMMelanie Margalis (USA)200m IM - FinalNBC
Wednesday10-Aug12:02 PMChantal Van Landeghem (Canada)100m Freestyle - HeatsNBC
Wednesday10-Aug1:31 PMMelanie Margalis (USA), Allison Schmitt (USA)4x200m Freestyle Relay - HeatsNBC
Wednesday10-Aug9:12 PMChantal Van Landeghem (Canada)100m Freestyle - SemisNBC
Wednesday10-Aug9:54 PMHali Flickinger (USA)200m Butterfly - FinalNBC
Wednesday10-Aug10:55 PMMelanie Margalis (USA), Allison Schmitt (USA)4x200m Freestyle Relay - FinalNBC
Thursday11-Aug7:30 AMBubba WatsonRound 1StreamGolf Channel
Thursday11-Aug12:26 PMBrittany MacLean (Canada)800m Freestyle - HeatsNBC
Thursday11-Aug1:36 PMJavier Acevedo (Canada)200m Backstroke - HeatsNBC
Thursday11-Aug9:35 PMJavier Acevedo (Canada)200m Backstroke - SemisNBC
Thursday11-Aug10:18 PMChantal Van Landeghem (Canada)100m Freestyle - FinalNBC
Friday12-Aug7:30 AMBubba WatsonRound 2StreamGolf Channel
Friday12-Aug8:35 AMKendell WilliamsHepthathlon - 100m HurdlesStreamNBC
Friday12-Aug9:10 AMCharles Grethen (Luxemborg)800mStreamNBC
Friday12-Aug9:50 AMKendell WilliamsHepthathlon - High JumpStreamNBC
Friday12-Aug10:55 AMShaunae Miller (Bahamas)100m - PreliminariesStreamNBC
Friday12-Aug12:02 PMChantal Van Landeghem (Canada)50m Freestyle - HeatsNBC
Friday12-Aug7:35 PMKendell WilliamsHepthathlon - Shot PutStreamNBC
Friday12-Aug7:40 PMJenny Dahlgren (Argentina)Hammer Throw - QualificationsStreamNBC
Friday12-Aug9:03 PMJavier Acevedo (Canada)200m Backstroke - FinalNBC
Friday12-Aug9:05 PMKendell WilliamsHepthathlon - 200mStreamNBC
Friday12-Aug9:20 PMBrittany MacLean (Canada)800m Freestyle - FinalNBC
Friday12-Aug9:40 PMShaunae Miller (Bahamas)100m - Round 1StreamNBC
Friday12-Aug9:59 PMChantal Van Landeghem (Canada)50m Freestyle - SemisNBC
Saturday13-Aug7:30 AMBubba WatsonRound 3StreamGolf Channel
Saturday13-Aug8:30 AMCejhae Greene (Antigua)100m - PreliminariesStreamNBC
Saturday13-Aug8:40 AMKenturah OrjiTriple JumpStreamNBC
Saturday13-Aug10:00 AMShaunae Miller (Bahamas)400m - Round 1StreamNBC
Saturday13-Aug10:45 AMKendell WilliamsHepthathlon - Long JumpStreamNBC
Saturday13-Aug11:00 AMCejhae Greene (Antigua)100m - Round 1StreamNBC
Saturday13-Aug7:00 PMKendell WilliamsHepthathlon - JavelinStreamNBC
Saturday13-Aug8:00 PMShaunae Miller (Bahamas)100m - SemisStreamNBC
Saturday13-Aug9:03 PMChantal Van Landeghem (Canada)50m Freestyle - FinalNBC
Saturday13-Aug9:05 PMCharles Grethen (Luxemborg)800mStreamNBC
Saturday13-Aug9:35 PMShaunae Miller (Bahamas)100m - FinalStreamNBC
Saturday13-Aug9:53 PMKendell Williams (USA)Hepthathlon - 800mStreamNBC
Sunday14-Aug7:00 AMBubba Watson (USA)Round 4StreamGolf Channel
Sunday14-Aug3:30 PMBrittany Rogers (Canada)Uneven BarsStreamNBC
Sunday14-Aug7:35 PMShaunae Miller (Bahamas)400m - SemisStreamNBC
Sunday14-Aug7:55 PMKenturah Orji (USA)Triple JumpStreamNBC
Sunday14-Aug8:00 PMCejhae Greene (Antigua)100m - SemisStreamNBC
Sunday14-Aug9:25 PMCejhae Greene (Antigua)100m - FinalStreamNBC
Monday15-Aug8:35 AMShaunae Miller (Bahamas)200m - Round 1StreamNBCSN
Monday15-Aug9:40 AMJenny Dahlgren (Argentina)Hammer Throw - FinalsStreamNBCSN
Monday15-Aug2:15 PMCésar Castro (Brazil)3m Springboard - PrelimsNBCSN
Monday15-Aug2:46 PMBrittany Rogers (Canada)Balance BeamStreamNBC
Monday15-Aug9:25 PMCharles Grethen (Luxemborg)800mStreamNBCSN
Monday15-Aug9:45 PMShaunae Miller (Bahamas)400m - FinalStreamNBCSN
Tuesday16-Aug9:00 AMCésar Castro (Brazil)3m Springboard - SemisStreamNBCSN
Tuesday16-Aug1:47 PMBrittany Rogers (Canada)Floor ExcersiseStreamNBC
Tuesday16-Aug5:00 PMCésar Castro (Brazil)3m Springboard - FinalStreamNBCSN
Tuesday16-Aug9:00 PMShaunae Miller (Bahamas)200m - SemisStreamNBCSN
Wednesday17-Aug8:30 AMKarl Saluri (Estonia), Maicel Uibo (Estonia)Decathlon - 100mStreamNBC
Wednesday17-Aug8:40 AMKibwe Johnson (USA)Hammer ThrowStreamNBC
Wednesday17-Aug9:35 AMKarl Saluri (Estonia), Maicel Uibo (Estonia)Decathlon - Long JumpStreamNBC
Wednesday17-Aug11:15 AMKarl Saluri (Estonia), Maicel Uibo (Estonia)Decathlon - Shot PutStreamNBC
Wednesday17-Aug4:45 PMKarl Saluri (Estonia), Maicel Uibo (Estonia)Decathlon - High JumpStreamNBC
Wednesday17-Aug8:20 PMKarl Saluri (Estonia), Maicel Uibo (Estonia)Decathlon - 400mStreamNBC
Wednesday17-Aug9:30 PMShaunae Miller (Bahamas)200m - FinalStreamNBC
Thursday18-Aug8:30 AMKarl Saluri (Estonia), Maicel Uibo (Estonia)Decathlon - 100m HurdlesStreamNBC
Thursday18-Aug9:00 AMLeontia Kallenou (Cyprus)High Jump - QualificationsStreamNBC
Thursday18-Aug9:00 AMLevern Spencer (St. Lucia)High Jump - QualificationsStreamNBC
Thursday18-Aug9:25 AMKarl Saluri (Estonia), Maicel Uibo (Estonia)Decathlon - DiscusStreamNBC
Thursday18-Aug10:20 AMShaunae Miller (Bahamas)4x100m - Round 1StreamNBC
Thursday18-Aug10:40 AMCejhae Greene (Antigua)4x100m - Round 1StreamNBC
Thursday18-Aug12:25 PMKarl Saluri (Estonia), Maicel Uibo (Estonia)Decathlon - Pole VaultStreamNBC
Thursday18-Aug5:35 PMKarl Saluri (Estonia), Maicel Uibo (Estonia)Decathlon - JavelinStreamNBC
Thursday18-Aug8:45 PMKarl Saluri (Estonia), Maicel Uibo (Estonia)Decathlon - 1500mStreamNBC
Friday19-Aug8:05 PMKibwe Johnson (USA)Hammer ThrowStreamNBC
Friday19-Aug9:15 PMShaunae Miller (Bahamas)4x100m - FinalStreamNBC
Friday19-Aug9:35 PMCejhae Greene (Antigua)4x100m - FinalStreamNBC
Saturday20-Aug7:30 PMLeontia Kallenou (Cyprus)High Jump - FinalStreamNBC
Saturday20-Aug7:30 PMLevern Spencer (St. Lucia)High Jump - FinalStreamNBC


HunkerDown Productions
  • Friday, Aug 21
    7:00 PM
    at High Point
    High Point, N.C.
    Saturday, Aug 15
    7:00 PM
    vs Furman Exhibition
    Athens, Ga.
  • Sunday, Feb 19
    W, 70-65
    vs LSU
    Athens, Ga.

    Sunday, Feb 19
    W, 9-8
    vs College of Charleston
    Athens, Ga.
    Sunday, Feb 19
    W, 12-0 (5)
    vs Dayton
    Athens, Ga.
    Sunday, Feb 19
    All Day
    vs Puerto Rico Classic
    Rio Grande, Puerto Rico
    Sunday, Feb 19
    TBA
    vs TBD
    Charlottesville, Va.
    Monday, Feb 20
    All Day
    vs Puerto Rico Classic
    Rio Grande, Puerto Rico
    Tuesday, Feb 21
    6:00 PM
    at Mercer
    Macon, Ga.
    Tuesday, Feb 21
    All Day
    vs Puerto Rico Classic
    Rio Grande, Puerto Rico
    Wednesday, Feb 22
    2:00 PM
    vs Mercer
    Athens, Ga.
    Thursday, Feb 23
    7:00 PM
    at Alabama
    Tuscaloosa, Ala.
    Thursday, Feb 23
    7:00 PM
    vs Alabama
    Athens, Ga.

    Thursday, Feb 23
    1:00 PM
    vs BYU
    Cathedral City, Calif.
    Thursday, Feb 23
    8:30 PM
    vs UCLA
    Cathedral City, Calif.
    Friday, Feb 24
    6:30 PM
    at Georgia Southern
    Statesboro, Ga.

    TV
    Friday, Feb 24
    6:00 PM
    vs Notre Dame
    Cathedral City, Calif.
    Friday, Feb 24
    8:30 PM
    vs Northwestern
    Cathedral City, Calif.
    Friday, Feb 24
    3:00 PM
    vs Georgia Tech
    Athens, Ga.
    Friday, Feb 24
    8:00 PM
    at Oklahoma
    Norman, Okla.
    TV
    Friday, Feb 24
    All Day
    at SEC Indoor Championships
    Nashville, Tenn.
    Saturday, Feb 25
    6:00 PM
    vs LSU
    Athens, Ga.

    TV
    Saturday, Feb 25
    3:00 PM
    at Georgia Southern
    Statesboro, Ga.

    TV
    Saturday, Feb 25
    8:00 PM
    vs Cal State Fullerton
    Cathedral City, Calif.
    Saturday, Feb 25
    10:00 AM
    vs Texas A&M
    Bishop, Ga.
    Saturday, Feb 25
    10:00 AM
    vs Bulldog Last Chance Meet prelims
    Athens, Ga.
    Saturday, Feb 25
    5:00 PM
    vs Bulldog Last Chance Meet finals
    Athens, Ga.
    Saturday, Feb 25
    All Day
    at SEC Indoor Championships
    Nashville, Tenn.
    Sunday, Feb 26
    12:00 PM
    at Florida
    Gainesville, Fla.
    TV
    Sunday, Feb 26
    1:00 PM
    at Georgia Southern
    Statesboro, Ga.
    TV
    Sunday, Feb 26
    10:00 AM
    vs Bulldog Last Chance Meet prelims
    Athens, Ga.
    Sunday, Feb 26
    4:00 PM
    vs Bulldog Last Chance Meet finals
    Athens, Ga.
    Sunday, Feb 26
    All Day
    vs Querenica Cabo Collegiate
    Los Cabos, Mexico
    Monday, Feb 27
    All Day
    vs Querenica Cabo Collegiate
    Los Cabos, Mexico
    Tuesday, Feb 28
    5:00 PM
    vs Kennesaw State
    Athens, Ga.
    TV
    Tuesday, Feb 28
    All Day
    vs Querenica Cabo Collegiate
    Los Cabos, Mexico
    Wednesday, Mar 1
    6:30 PM
    vs Auburn
    Athens, Ga.
    TV
    Wednesday, Mar 1
    TBA
    vs TBD
    Greenville, S.C.
    Wednesday, Mar 1
    6:00 PM
    vs Kennesaw State
    Athens, Ga.
    Friday, Mar 3
    5:00 PM
    vs UAB
    Athens, Ga.
    TV
    Friday, Mar 3
    3:00 PM
    vs UNC-Wilmington
    Athens, Ga.
    Friday, Mar 3
    5:30 PM
    vs Central Connecticut
    Athens, Ga.
    Friday, Mar 3
    1:00 PM
    at Fresno State
    Fresno, Calif.
    Friday, Mar 3
    3:00 PM
    vs Kentucky
    Athens, Ga.
    Friday, Mar 3
    4:00 PM
    at Vanderbilt
    Nashville, Tenn.
    Friday, Mar 3
    All Day
    vs Darius Rucker Intercollegiate
    Long Cove Club (Hilton Head, S.C).
    Saturday, Mar 4
    2:00 PM
    at Arkansas
    Fayetteville, Ark.
    Saturday, Mar 4
    1:00 PM
    vs UAB
    Athens, Ga.
    TV
    Saturday, Mar 4
    3:30 PM
    vs Central Connecticut
    Athens, Ga.
    Saturday, Mar 4
    All Day
    vs Darius Rucker Intercollegiate
    Long Cove Club (Hilton Head, S.C).
    Sunday, Mar 5
    1:00 PM
    vs UAB
    Athens, Ga.
    TV
    Sunday, Mar 5
    1:00 PM
    vs Vanderbilt
    Athens, Ga.
    Sunday, Mar 5
    1:00 PM
    at Kentucky
    Lexington, Ky.
    Sunday, Mar 5
    2:00 PM
    vs Alabama
    Athens, Ga.
    Sunday, Mar 5
    All Day
    vs Darius Rucker Intercollegiate
    Long Cove Club (Hilton Head, S.C).
    Monday, Mar 6
    All Day
    at Zone B Diving Championships
    Auburn, Ala.
    Tuesday, Mar 7
    6:00 PM
    vs Xavier
    Athens, Ga.
    TV
    Tuesday, Mar 7
    All Day
    at Zone B Diving Championships
    Auburn, Ala.
    Wednesday, Mar 8
    TBA
    vs SEC Tournament
    Nashville, Tenn.
    Wednesday, Mar 8
    All Day
    at Zone B Diving Championships
    Auburn, Ala.
    Thursday, Mar 9
    TBA
    vs SEC Tournament
    Nashville, Tenn.
    Friday, Mar 10
    TBA
    vs SEC Tournament
    Nashville, Tenn.
    Friday, Mar 10
    2:00 PM
    vs Ole Miss
    Athens, Ga.
    Friday, Mar 10
    7:00 PM
    at Alabama
    Tuscaloosa, Ala.
    Friday, Mar 10
    All Day
    at NCAA Indoor Championships
    College Station, Texas
    Saturday, Mar 11
    TBA
    vs SEC Tournament
    Nashville, Tenn.
    Saturday, Mar 11
    4:00 PM
    vs Utah
    Athens, Ga.
    Saturday, Mar 11
    All Day
    at NCAA Indoor Championships
    College Station, Texas
    Sunday, Mar 12
    TBA
    vs SEC Tournament
    Nashville, Tenn.
    Sunday, Mar 12
    1:00 PM
    vs Arkansas
    Athens, Ga.
    Sunday, Mar 12
    2:00 PM
    at Auburn
    Auburn, Ala.
    Monday, Mar 13
    All Day
    vs Gifford Classic
    Brentwood Country Club (Los Angeles, Calif.)
    Monday, Mar 13
    All Day
    vs Southern Intercollegiate
    Athens, Ga.
    Tuesday, Mar 14
    All Day
    vs Gifford Classic
    Brentwood Country Club (Los Angeles, Calif.)
    Wednesday, Mar 15
    6:00 PM
    at NCAA Womens Swimming and Diving Championships finals
    Indianapolis, Ind.

    Thursday, Mar 16
    10:00 AM
    at NCAA Womens Swimming and Diving Championships prelims
    Indianapolis, Ind.
    Thursday, Mar 16
    6:00 PM
    at NCAA Womens Swimming and Diving Championships finals
    Indianapolis, Ind.
    Friday, Mar 17
    3:00 PM
    vs Wake Forest
    Athens, Ga.
    Friday, Mar 17
    5:00 PM
    at Florida
    Gainesville, Fla.
    Friday, Mar 17
    All Day
    at Yellow Jacket Invitational
    Atlanta, Ga.
    Saturday, Mar 18
    2:00 PM
    vs SEC Championships - Session I
    Jacksonville, Fla.
    TV
    Saturday, Mar 18
    6:00 PM
    vs SEC Championships - Session II
    Jacksonville, Fla.
    TV
    Saturday, Mar 18
    All Day
    at Yellow Jacket Invitational
    Atlanta, Ga.
    Sunday, Mar 19
    1:00 PM
    at South Carolina
    Columbia, S.C.
    Sunday, Mar 19
    1:00 PM
    at Tennessee
    Knoxville, Tenn.
    Sunday, Mar 19
    All Day
    vs Linger Longer Invitational
    Greensboro, Ga.
    Monday, Mar 20
    All Day
    vs Linger Longer Invitational
    Greensboro, Ga.
    Tuesday, Mar 21
    All Day
    vs Linger Longer Invitational
    Greensboro, Ga.
    Thursday, Mar 23
    6:00 PM
    vs LSU
    Athens, Ga.
    Friday, Mar 24
    5:00 PM
    vs Ole Miss
    Athens, Ga.
    Friday, Mar 24
    TBA
    vs TBD
    Auburn, Ala.
    Saturday, Mar 25
    5:00 PM
    vs Alabama
    Athens, Ga.
    Sunday, Mar 26
    1:00 PM
    vs Mississippi State
    Athens, Ga.
    Wednesday, Mar 29
    All Day
    at Texas Relays
    Austin, Texas
    Thursday, Mar 30
    3:00 PM
    at Mississippi State
    Starkville, Miss.
    Thursday, Mar 30
    All Day
    at Texas Relays
    Austin, Texas
    Friday, Mar 31
    All Day
    vs Bryan National Collegiate
    Bryan Park Golf Course (Browns Summit, N.C.)
    Saturday, Apr 1
    All Day
    vs Bryan National Collegiate
    Bryan Park Golf Course (Browns Summit, N.C.)
    Saturday, Apr 1
    All Day
    at Texas Relays
    Austin, Texas
    Saturday, Apr 1
    TBA
    vs NCAA Regionals
    TBA
    Sunday, Apr 2
    All Day
    vs Bryan National Collegiate
    Bryan Park Golf Course (Browns Summit, N.C.)
    Wednesday, Apr 5
    All Day
    vs Bulldog Decathlon/Heptathlon
    Athens, Ga.
    Friday, Apr 7
    All Day
    vs Liz Murphey Collegiate
    UGA Golf Course (Athens, Ga.)
    Saturday, Apr 8
    All Day
    vs Liz Murphey Collegiate
    UGA Golf Course (Athens, Ga.)
    Wednesday, Apr 12
    TBA
    vs TBD
    Waco, Texas
    Friday, Apr 14
    1:00 PM
    vs NCAA Semifinals Session I
    St. Louis, Mo.
    TV
    Friday, Apr 14
    8:00 PM
    vs NCAA Semifinals Session II
    St. Louis, Mo.
    TV
    Saturday, Apr 15
    9:00 PM
    vs NCAA Super Six
    St. Louis, Mo.
    TV
VIEW FULL COMPOSITE CALENDAR

Georgia Official Online Store Committ to the G

Georgia Official Online Store
Photo Store Media Guides




SPONSORS